poniedziałek, 10 sierpnia 2009

To już jutro!

To już jutro! Dzień na, który tak długo czekałam. Walizka oczywiście jeszcze nie jest spakowana do końca, a w moim pokoju panuje wielki bałagan. W ogóle nie odczuwam tego, że wyjeżdżam na 10 miesięcy to takie niewiarygodne. Ostatni tydzień to były ciągłe pożegnania (oj było trochę łez). Dziękuję za wszystkie prezenty(które będą mi o was przypominały) i słowa. Dostałam ślicznego misia z piękną dedykacją , którą ułożyła moja najbardziej kreatywna siostra na świecie razem z mamą!
Wierzę, że to będzie wspaniały rok, który wiele zmieni w moim życiu. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy są ze mną i mnie wspierają! Dziękuję mojej najwspanialszej mamie na świecie bo dzięki niej mogę spełnić swoje marzenie. Na pewno będę za wami bardzo tęsknić, ale wbrew pozorom to tylko 10 miesięcy, które szybko zlecą. Do usłyszenia wkrótce już z USA.

4 komentarze:

Paulina pisze...

No to udanego lotu !!!:))

Ania pisze...

To powodzenia!;)
czekam na dalsze realcje ;d
:)

K. pisze...

mogłabyś ogarnąć gdzieś internet, bo jak narazie zostawiam Ci życzenia urodzinowe we wszystkich możliwych miejscach ;D. więc, wszystkiego najlepszego!

Kasia L. pisze...

Kochana, ja także tutaj życzę ci wszystkiego najlepszego!! Jeśli chodzi o dokładniejsze życzenia to znajdziesz je na gg :*
Tymczasem życzę Ci wspaniałego spotkania z rodzinką no i oczywiście jutro prze smacznego tortu czekoladowego!!
Trzymaj się!! Tęsknię :*
I czekam na dalsze relacje xD