niedziela, 31 stycznia 2010

30.01.2010

Kolejny tydzień za mną. Pierwszy semestr oficjalnie się zakończył, z jednej strony trochę mi smutno bo naprawdę będę tęsknić za niektórymi przedmiotami. Przeżyłam finals i na wszystkich mi dobrze poszło. W piątek po finals, Mr.Berg zawiózł naszą grupę exchange students do Everett (było 9 osób wszyscy z LSHS oprócz kolegów z Niemiec i Słowacji). Najpierw poszliśmy na kręgle, zjedliśmy tam lunch i następnie wpadliśmy na pomysł, że przejdziemy się do Everett Mall, dość długo nam to zajęło, w międzyczasie udaliśmy się na kawę. Gdy dotarliśmy na miejsce to każdy chciał robić co innego więc niektóre osoby zaczęły się kłócić, ale wszystko skończyło się dobrze.

Dziś pojechałam z Chloe do Seattle. Poszłyśmy do Art Museum, a potem zakupy więc dziś trochę się obkupiłam. Zrobiłam porządek w pokoju i odpoczywam bo jestem zmęczona. Pewnie całą niedziele będę się lenić też, w Polsce większość moich przyjaciół ma ferie, a ja ich nie mam w tym roku, ale dam radę bo tu szkoła to co innego. Nadchodzący tydzień nie powinien być bardzo ciężki ponieważ będziemy mieć regulaminy, wymagania ,poznawanie się. W tym tygodniu muszę się pożegnać z kimś kto przez ten rok stał się dla mnie kimś bardzo ważnym… Podsumowując dużo się u mnie teraz dzieje i nie mam czasu na rozpisywanie się. Wiem, że mnie zabijecie, ale coś nie działa i zdjęcie się nie wgrały… na dodatek czuję, że się przeziębiłam.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Bardzo lubie czytac Twojego bloga,jest naprawde ciekawy.:)
Ciesze sie ze Ci sie tak powodzi:)
Papa pozdrawiam Cię gorąco i powodzenia!:*Jestes naprawde dzielna i odwazna!:)

Kuba w. pisze...

Widzę, że Seatle CI przypadło do gustu :D Przedmioty na pewno będą fajne. I mam nadzieję, że as soon as naprawia to zdjecia się pojawią :D

Bądz zdrowa, nie daj się!!!

Anonimowy pisze...

A wlasnie mialabym do Ciebie jeszcze pytanie:Jak to jest w USA,jak np.zalozmy,ze ktos chce isc na medycyne,to co normalnie zdaje na maturze chemie biologie itd.,robia jakies dodatkowe zajecia czy cos zeby przygotowac uczniow,czy jak to dziala?:)Pozdrawiam:)

Priscila Andrade (priscila@bab.la) pisze...

Dear blogger,

It’s voting time for The Top 100 International Exchange and Experience Blogs 2010!

This is a user-powered competition, so in order to win your blog needs votes. To improve your chances and make it easy for you, we have created a button you can place on your blog so all your family and friends can vote for you!

You can check out the full list of blogs that have been nominated and vote for them in Lexiophiles (http://www.lexiophiles.com/ix09/vote-for-ix10-here).

Get in touch with your readers and friends and ask them to show their support by voting for you now! The voting period goes from Feb. 1st to Feb.14th.

Good luck,

Priscila
On behalf of bab.la and Lexiophiles team

Kasia L. pisze...

Kochanie, ze Deby musisz się pożegnać po 5 miesiącach - rozumiem że to dla Ciebie jak rok^^ Mam nadzieję, że będziecie ze sobą utrzymywały kontakt i że nie będzie aż tak ciężko się rozstać :*

Trzymam kciuki za nowy semestr i czekam na to co mi obiecałaś xD Ja tymczasem na feriach także studiuję fotografię, niestety uczę się sama :P