piątek, 27 listopada 2009

Thanksgiving

Dawno nie pisałam, ale tak to jest jak nie mam czasu. W szkole wszystko w porządku, teraz mam Thanksgiving break. W środę byłam z host parents i z bratem host mom, jego narzeczoną i córką w restauracji Aligator Soul. Zjadłam tam pierwszy raz w życiu, mięso z aligatora, wiem jak to brzmi, ale smakowałam wyśmienicie, polecam każdemu, a następnie udaliśmy się na mecz hokeja.

Dziś Thanskgivng i właśnie wróciłam z domu brata mojej host mom, strasznie się najadłam. Wszyscy byli strasznie podekscytowani tym świętem, a jak dla mnie to tylko obiad, podczas którego jedzą indyka, takie odniosłam wrażenie, ale wiadomo na co wszyscy czekają. Black Friday czyli zakupowe szaleństwo, w domu mamy jakąś tonę gazetek, większość sklepów otwiera się o północy. Niestety moja rodzinka w tym nie uczestniczy więc na zakupy jadę po południu, mam nadzieje, że może uda mi się coś znaleźć, a wieczorem czeka mnie kolejny mecz hokeja. W sobotę przychodzi do mnie Julie i będzie u mnie spać,obie się rozerwiemy.

W ubiegły weekend wyrobiłam 3 godziny community service, pomagałam w banku żywności, nie wiem czy pisałam, ale jestem w Key Club w mojej szkole, to coś takiego jak wolontariat. Zapomniałam napisać, że tydzień temu byłam z dziewczynami na „New Moon”(wiele osób opuściło z tego powodu szkołę), ogólnie trochę się zawiodłam, nie wiem dlaczego, choć wiele osób twierdzi, że „Twilight” był gorszy, ja się z tym nie zgadzam, ale za to soundtrack mi się bardzo podoba. Sala oczywiście była pełna, widzowie w każdym wieku. Ogólnie dziwne jest dla mnie, że tutaj w kinie kupujesz po prostu bilet, a jakie będziesz mieć miejsce zależy od tego jakie zajmiesz. Widziałam kilka fajnych zapowiedzi i mam zamiar się wybrać na te filmy. Teraz wszyscy będą czekać na Winter break, a czas leci jak szalony, jestem tu już jakieś 3,5 miesiąca. To by było na tyle, do napisania!

USA!

Shopping

Zdjęcie z 13 listopada, oczywiście każdy chce mieć lepiej udekorowany dom niż jego sąsiad.

3 komentarze:

Kasia L. pisze...

Z tym dekorowaniem to twoja host family chyba nie ma problemu :P Zawsze mają ładniej udekorowany dom niż sąsiad, bo chyba nie macie tam sąsiadów, co ;>
Podoba mi się to Twoje zdjęcie z Deby ;) Dobrałyście się, dwie szalone dziewczyny :*

Karolinka S. pisze...

:**
jeju. ;D
ja tez chce miec tak udekorowany dom . :)
jak choinka normalnie , super. ;*

Ola pisze...

No widzę że cały czas coś się dzieje :D Ja dopiero będę szła na New Moon, ciekawa jestem jaki będzie film ;)
Mięso z aligatora brzmi bardzo zachęcająco :P