sobota, 20 marca 2010

Nie mam pomysły na tytuł

Hejka!

Trochę czasu minęło od mojej ostatniej notki. Nie miałam za bardzo czasu pisać i lenistwo też się do tego przyczynia. Wiecie co jest straszne? Dziś jest śliczna pogoda, jestem po szkole, mam weekend, większość lekcji zrobiłam, ale zdałam sobie sprawę jak mało czasu mi zostało w Lake Stevens… nie martwcie nie będę was zanudzać, na smutną notkę przyjdzie czas.

Zeszły weekend miałam dość leniwy. W piątek po szkole wróciłam do domu razem z Julie (to był jej pierwszy raz gdy jechała school busem, haha, będąc w USA musicie to przeżyć) i została na noc. Oglądałyśmy filmy i robiłyśmy wiele inny rzeczy, jak zawsze miło spędziłam czas. W sobotę byłam na meczu hokeja, sezon się skończył…. Nawet nie wiecie jak się cieszę! Niedziela w domu, nic innego jak lenistwo i oglądanie filmów z host parents.

Ten tydzień minął szybko bo tylko w poniedziałek i piątek mieliśmy normalne lekcje. Od wtorku do czwartku mieliśmy specjalny plan bo był HSPE- to coś w stylu egzaminu gimnazjalnego, który musisz zdać aby otrzymać diploma. Lekcje zaczynały się o 10:05, plan był dziwaczny, ale co tam. Pospać mogłam dłużej jedynie we wtorek, a w pozostałe dni spędziłam u Julie ponieważ nie miał mnie kto zawieść do szkoły, ale jak zawsze miałyśmy coś do roboty.

Ten weekend zapowiada się ciekawie. Sobota z Julie, jedziemy kupić New Moon na dvd i będziemy go oglądać razem z jej host mom! W niedzielę kręgle i jadę na jakąś wystawę. Postaram się napisać notkę w niedziele wieczorem i dodać zdjęcia, a teraz lecę nacieszyć się piątkowym wieczorem. *Chciałabym studiować Amerykanistykę, ale jest to dość skomplikowane…

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

dlaczego jest to dość skomplikowane? ;))

Patrycja pisze...

Dla chcącego nic trudnego siostrzyczko :P

Karolinka S. pisze...

dodaj, dodaj zdjecia. :)
aa no tak :( juz powoli przeciez bedziesz wracac do Polski.
pzdr, ;*

kuba w pisze...

NIe masz pomysłu? Kup go! xD
a tak poważnie, to ja też nie wierzę, że już tyle czasu minęło!
Napisz coś o amerykanistyce ;)

ps. widziałem Lise Kudrow :D - ile tych przerw na reklamy i ile trwają?

pozdrawim !! :*