niedziela, 7 lutego 2010

Pożegnanie Deby

http://www.lexiophiles.com/ix09/vote-for-ix10-here GŁOSOWANIE

W końcu zebrałam się na napisanie notki bo znalazłam na to czas. Ten tydzień minął bardzo szybko, ale o tym już wiemy, że czas na wymianie płynie strasznie szybko. Na początku chciałabym wszystkim podziękować za głosy oddane na mnie i oby tak dalej, z góry dziękuję.

Deby wyjechała w piątek, jest już w Brazylii, szczęśliwa ze swoją rodziną, ale nadal nie dowierza, że wróciła. W środę jej host rodzina zorganizowała dla niej przyjęcie niespodziankę. Nasza grupa wymieńców postanowiła zrobić coś oryginalnego i mieliśmy koszulki I <3 YOU DEBY, dostała od nas koszulkę gdzie wszyscy się podpisaliśmy. Gdy weszła do sali, była totalnie zaskoczona i nie wiedziała co ma powiedzieć. Byliśmy tam my, parę innych znajomych, jej host rodzina i rodzice, niektórych znajomych. Bardzo miło spędziliśmy czas, a przy okazji każdy mógł sobie zrobić karykaturę. W czwartek był jej ostatni dzień w LSHS więc pochodziłam z nią po szkole, odwiedziła nauczycieli i po lekcjach przyszedł czas pożegnań, było ciężko, ale taki jest ten wyjazd, że kiedyś musisz się pożegnać… pozostaje tylko to, że kiedyś Deby odwiedzi mnie w Polsce, a ja ją w Brazylii.

W sobotę przyszła do mnie Julie na nocowanie, zgadnijcie z kim rozmawiałam. Rano jak wstałam rozmawiałam z Deby, a potem obie z nią rozmawiałyśmy. Zrobiłyśmy z Julie video dla Deby(http://www.youtube.com/watch?v=UAybs3LBM3o) , a następnie oglądałyśmy jakiś dziwny szwedzki film „ Let the right one in”. Późno poszłyśmy spać bo między innymi rozmawiałyśmy na wszystkie tematy. Jutro już poniedziałek i trzeba iść do szkoły, ale mamy piątek wolny i poniedziałek tak samo. Jak już pisałam w szkole zaczął się nowy semestr, jestem zadowolona ze swoje planu, ale jak na razie za dużo nie robiliśmy w tym tygodniu, ale to pewnie była rozgrzewka i wszystko zacznie się w poniedziałek. Fajnie jest bo jak na razie jako T.A. nie mam dużo do robienia więc mogę odpocząć przed normalnymi lekcjami. Jedynie nie mam lunchu z Julie więc trochę dziwnie, ale za to teraz coraz więcej czasu spędzam z Chunlin z Chin. Ogólnie już mogę powiedzieć, że mam uczucie, że ten semestr będzie lepszy ponieważ mam już swoich znajomych tutaj, z którymi mam większość lekcji więc jest fajnie. W tym tygodniu minie pół roku jak tu jestem… możecie w to uwierzyć? Ja nadal w to nie wierzę, że tu jestem i czas tak szybko leci. To jest przerażające bo za raz będzie czerwiec i powrót, ale nie chcę o tym myśleć. Kończę bo teraz będę oglądać z Julie „Mean Girls”.

Do napisania, mam nadzieje, że wkrótce.
Nie komentujcie mojej miny na tym zdjęciu, hehe

Na kręglach

WE <3 YOU DEBY

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

fajny filmik,ach az sie wzruszylam ;)
a tak ogolnie nie myslalas np.o studiach w USA...?pozdrawiam:)

Priscila Andrade (priscila@bab.la) pisze...

Dear blogger,

Our IX10 competition is doing great, with some really cool blogs eager to get number 1 spot! We’re very glad you have accepted this challenge and joined us.

This e-mail is just to remind you there is still time to get your blog up in the list. The voting goes until February 14th at midnight CET (GMT +1), so get down to business and keep voting!

Wishing you all good luck,

Priscila
On behalf of bab.la and Lexiophiles team